نقاشی ساختمان تهران

مولتيكالر درجه یک تهران –شهریار

مولتيكالر درجه یک تهران –شهریار

مولتيكالر درجه یک تهران –شهریار-رنگ کردن سحر در شهریار و اندیشه و کرج,رنگ سحر در شهریار و اندیشه و کرج,رنگ کاری سحر در شهریار و اندیشه و کرج,ساخت بتونه سحر در شهریار و اندیشه و کرج,ترکیب رنگها برای نقاشی سحر در شهریار و اندیشه و کرج ,رنگ امیزی سحر در شهریار و اندیشه و کرج,ساختن رنگ سحر در شهریار و اندیشه و کرج,رنگ پلاستیک روی رنگ روغنی,رنگ های سحر در شهریار و اندیشه و کرج,بتونه کاری

اجرای نقاشی ساختمان با مصالح درجه یک

مولتيكالر درجه یک تهران –شهریار

امروزه تحول بزرگی در دنیای نقاشی ساختمان و طراحی دیوار ایجاد شده است. یکی از روش های نوین در نقاشی ساختمان استفاده از روش نقاشی مولتی کالر با رنگ های مولتی کالر(multi color) است. این روش با ترکیبی از رنگ های مدرن در طرح های مختلف است که جذابیت خاصی در محیط خانگی و اداری ایجاد می کنند. نوع دیگری از این روش نقاشی ساختمان و طراحی دیوار، روش مولتی اسپکت(multi aspect) است.

 

در سالهای اخیر رنگ های مولتی کالر توسط تولیدکنندگان داخلی به تولید رسیده است. اما رنگ های مولتی اسپکت نمونه داخلی ندارند. رنگ های مولتی کالر با توجه به جذابیتشان مورد توجه و استقبال مشتریان عزیز قرار گرفته است اما با توجه به اینکه برای پیاده سازی و اجرای نقاشی مولتی کالر نیاز به پمپ مخصوص HVLP است.

مولتيكالر درجه یک تهران –شهریار

از جمله شرکت های داخلی تولید کننده رنگ مولتی کالر می توان به شرکت های اطلس، پارس، پارسه، و آریا اشاره کرد. ویژگی های عمده نقاشی ساختمان به روش نقاشی مولتی کالر عبارتند از:

نقاشی ساختمان در کرج
نقاشی ساختمان در کرج

مقاومت بالا در برابر جذب ذرات معلق در هوا كه در نتيجه هزينه هاي تميز كاري و نگهداري را در نقاشی مولتی کالر کاهش داده و کاملا بهداشتي مي باشد.

در صورت آسيب ديدگي به سادگي با حداقل مواد و به بهترين شکل ممكن قابل ترميم است.

مولتيكالر درجه یک تهران –شهریار

از آنجاييكه رنگ هاي مولتي كالر بر خلاف رنگ هاي موجود در بازار جهت اجرا نياز به هيچگونه حلالي ندارند، لذا در محيط ساختمان ايجاد بوي نامطبوع نمي كند و به همين دليل در مكان هايي كه امكان تخليه كامل و طولاني مدت آنها وجود ندارد، مانند منازل مسكوني، مراكز درماني، مراكز آموزشي و هتل ها براحتي قابل اجرا مي باشد.

رنگ هاي مولتي كالر با ايجاد سطحي با دوام و استثنايي در مقابل رنگ پريدگي، پوسته شدن، زرد شدن، خراشيدگي و از بين رفتن لايه رنگ روي سطح بسيار مقاوم است.

قابليت پوشش سطوح بیشتر، كاهش زمان و نيروي انساني جهت اجرا وحذف تينر از عوامل توجيه اقتصادي رنگ هاي مولتي كالر مي باشد.

قیمت  نقاشی مولتی کالر تفاوت چندانی با سایر رنگ های ساختمان ندارد.

قابلیت شستشوی اسان با آب و انواع شوینده ها را دارد.

مولتيكالر درجه یک تهران –شهریار

طرح نقاشی ساختمان شهریار,ادوات نقاشی ساختمان شهریار,آموزش نقاشی ساختمان شهریار,

مولتيكالر درجه یک تهران –شهریار

عکس نقاشی ساختمان شهریار,نقاشی از ساختمان,

برای کسب از سایت نقاشی ساختمان شهریار از مطالب زیر کمک بگیرید

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *