نقاشی ساختمان در شهریار

انتخاب رنگ برای ساختمان در شهریار

انتخاب رنگ برای ساختمان در شهریار

 

انتخاب رنگ برای ساختمان در شهریار- طراحی نقاشی ساختمان در شهریار و کرج, طرحهای رنگ مولتی کالر, نقاشی, نقاشی گلستان, هزينه نقاشي ساختمان در شهریار و کرج, نقاش ساختمان در شهریار و کرج تهران, گالری رنگ ساختمان در شهریار و کرج, قيمت نقاشي ساختمان در شهریار و کرج, رنگهای ساختمان در شهریار و کرجی جدید, قیمت

 

آیا میخواهید با کمترین هزینه در دکوراسیون منزلتان تغییراتی ایجاد کنید؟

انتخاب رنگ برای ساختمان در شهریار

انتخاب دکوراسیون مناسب برای خانه گاهی گیج کننده به نظر می رسد. گاهی تنها افزودن یک المان خاص به ایجاد تناسب بیشتر کمک می کند. در ادامه به 12 نکته اشاره می کنیم که طراحان داخلی و کارشناسان حرفه ای برای تغییر یک فضا به کار می گیرند.

انتخاب رنگ مناسب برای ساختمان در شهریار

نقاش ساختمان کرج
نقاش ساختمان کرج

وسائل را رنگ کنید.

 انتخاب رنگ برای ساختمان در شهریار

وقتی توان مالی ما اجازه خرید وسائل جدید را نمی دهد، رنگ زدن می تواند به وسائل قدیمی جلوه ای دوباره ببخشد. از یک دیوار گرفته تا یک میز قدیمی  اگر رنگ شوند تا مدت ها قابل استفاده خواهند بود. همین طور اگر وسائل با هم هماهنگ نیستند یا به اصطلاح به هم نمی آیند، رنگ زدن می تواند راهی برای ایجاد هماهنگی بیشتر باشد.

 

انتخاب رنگ برای ساختمان در شهریار

زاویه ایجاد کنید.

 

اکثر افراد مبلمان خود را در کنار دیوار قرار می دهند بنابراین ایجاد زاویه می تواند نوعی تنوع به وجود آورد. در اتاق نشیمن  می توانید فرش را با زوایه 30 درجه نسبت به مبل ها قرار دهید یا اگر اتاق به آشپزخانه باز می شود میز ناهارخوری را به صورت زاویه دار قرار دهید. مطمئن باشید هرکس وارد خانه تان شود از خود می پرسد “چرا به ذهن من نرسیده بود؟!”.

دیوارهای هال را با کاغذدیواری های زیبا و خاص بپوشانید.

 

وقتی کسی وارد هال می شود و کاغذدیواری های زیبا را می بیند نظرش نسبت به کل خانه تحت تاثیر قرار می گیرد.

انتخاب رنگ برای ساختمان در شهریار

 

از چراغ ها و نورهای مختلف استفاده کنید.

 

یک چراغ زیبا و متناسب روی میز می تواند مدل اتاق را عوض کند. بسیاری از فروشگاه ها گزینه های زیادی را پیش روی ما می گذارند تا بتوانیم ترکیب موردنظر خود را ایجاد کنیم. مثلا چراغ هایی با نور روشن یا تیره، به شکل استوانه، گرد یا مربع و غیره.

 انتخاب رنگ برای ساختمان در شهریار

سقف را رنگ بزنید.

معمولا اهمیت سقف نادیده گرفته می شود اما جالب است بدانید که سقف یک ششم سطح اتاق را تشکیل می دهد. اگر می خواهید سقف را بالاتر نشان دهید از یک رنگ روشن و اگر می خواهید آن را پایین تر نشان دهید از یک رنگ تیره استفاده کنید.

آیینه  ای را در اتاق قرار دهید.

 انتخاب رنگ برای ساختمان در شهریار

در اتاق نشیمن آینه ای بزرگ را قرار دهید تا تا هم اتاق را بازتر نشان دهد و هم نور و روشنایی آن را بیشتر کند.

 انتخاب رنگ برای ساختمان در شهریار

آثار هنری را فراموش نکنید.

 

استفاده از آثار هنری به شما کمک می کند تا به اتاق خود مدل و زیبایی بیفزایید و سلیقه شخصی خود را نشان دهید. چیزی را بخرید که دوست دارید و نگران ست بودن آن با سایر وسائل نباشید. آثار هنری مرغوب تا  مدت ها عمر می کنند و بعدها معیاری برای تنظیم و انتخاب سایر وسائل اتاق خواهند بود.

از وسائل خاص و عجیب استفاده کنید.

 

این کار باعث می شود تا اتاقتان منحصر به فرد و مخصوص به خودتان به نظر برسد.مثلا یک چراغ چوبی با شکل عجیب یا مجسمه ای با ظاهر غیرمتعارف مطمئنا در اتاق شما جلب توجه خواهد کرد.

 

 

بالش ها و کوسن ها را فراموش نکنید.

 

این وسائل کمک می کنند تا رنگ های دلخواه خود را در اتاقتان پخش کنید و به فضا رنگ و جلوه تازه ببخشید. ضمن اینکه بالش ها به راحتی جا به جا می شوند و می توانیم آنها را در هرجایی که می خواهیم قرار دهیم.

 

 

از نور طبیعی بیشترین استفاده را ببرید.

 

پارچه ها و پرده های ضخیم را از اتاق خارج کنید تا نور کافی وارد اتاق شود. به جای آن از پارچه های نازک یا پرده های کاغذی استفاده کنید.

,مرکز فروش وسایل نقاشی ساختمان در شهریاردر

,بزرگترین اکیپ مجرب نقاشی ساختمان در شهریاردر

,دانلود نمونه قرارداد نقاشی ساختمان در شهریارموجود در سایت

نقاشی ساختمان شهریار-پرند

 

برای کسب از سایت نقاشی ساختمان شهریار از مطالب زیر کمک بگیرید

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *